Student Designed*, Student Built*, Student Run*, *Mentor Approved

1997
Jenny Ames
Jason Becker
Rob Becker
Andris Bjornson
Lydia Britt
Matt Budde
Deanna Brown
Craig Claussen
Doug Dailey
Melissa DeGraw
Chrissy DePietro
Janet Elder
Nick Fellers
Nikkie Frabott
Elizabeth Hood
Libby Kosnik
Shannon Lee
Ben Nines
Laura Schutte
Jamie Shively
Jessie Smith
Scott Talmage
Nicole Towns
Adrienne Waddell
Tyler Wilson

1998
Sean Abbot
Caleb Coffman
Noel Coffman
Rachel Delphia
Jill Glaser
Samantha Hahn
Brandon Hauenstein
Chad Kentner
Phil Lovegrove
Jonathan Riggs
Jonathan Ross
Caroline Sandage
Anne Sexton
Stephanie Spurbeck
Brian Vaughn
Megan Weddle
Sara Wheeler
Mirullia Wood
Abe Wylie

1999
Neil Alvarado
Jske Anderson
Rik Arnett
Molly Butler
Erica Cheyney
Jarret Etter
Evan Hamilton
Tiffanie King
John Kirkman
Erin Kuyper
Missy Leutz
Jessica Monaco
Jason Nolan
Megan Porter
Meredith Porter
Katie Rohrer
Shannon Ruelle
Katy Seabolt
Rachel Swift
Mike Trubilowicz

2000
Erica Abbot
Jena Alexander
Rachel Brown
Mark Budde
Liz Celeste
Sara Childs
Matt DeGraw
Nick Ervin
Jordan Gladman
Katie Jo Harvey
Amanda Justice
Melissa Marcus
Kris Mehling
Erin Morris
Colleen O'Neil
Sarah Ross
Allie Sakas
Soren Schroeder
Andy Sisinger
Sarah Weese

2001
Ashleigh Alexander
Amanda Bigler
Mimi Brown
Austin Carter
Jill Elder (Regional team)
Katie Elder
Philippe Hall
Theresa Howell
Blake Hughes
Jackie Jones
Kaela King
Andy Leither
Andrea Leutz
Jessie McDonald
Cam McLeod
Erie Meyer
Abby Monnin
Claire Nichols
Eric Oberla
Chrissy Orban
Allison Rase
David Rill
Nick Roberts
Paul Serrin
Jacob Swary
Maggie Ward
Austin Yi

2002
Ashleigh Alexander
Maxine Alvarado
Amanda Bigler
Jared Bovinet
Mimi Brown
Allison Crotty
Jill Elder
Katie Elder
Hilary Engelhart
Sarah Harvey
Theresa Howell
Jackie Jones
Kaela King
Tyler Larkin
Jessie McDonald
Cam McLeod
Will Mederski (Regional)
Erie Meyer
Pat Monnett
Christine Moran
Jennifer Murdock
John Myers, RIT
David Rill
Andrew Rosendale
Maggie Ward

2003
Ashleigh Alexander
Amanda Bigler
Jared Bovinet
Mimi Brown
Jacob Brown
Cyrus Chastain
Adrienne Coley
Hilary Engelhart
Brandon Lange
Mike Luczyk
Matt Morris
John Myers
Jonnie Rohrer
Keith Senter

2004
John Alexander
Jared Bovinet
Jacob Brown (Regional)
Cyrus Chastain
Adrienne Coley
Rachel Cropper
Kevin Gish
Chance Hill
Andrew Milner
Mott Morris
Peter Orban
Jonnie Rohrer
Keith Senter

2005
John Alexander
Yiu Po Cheng
Adrienne Coley
Jon Davis
Matt Dwyer
Chance Hill
Mary Hinkle
AJ Jourdan
Melanie Lolli (no competitions)
Andrew Milner
Peter Orban
Keith Senter

2006
John Alexander, Regional only
George Allen, Regional only
Jon Davis
Chase Douglass
Matt Dwyer
Chad Hill
Chance Hill
Mary Hinkle
Andrea Jarvis
AJ Jourdan
Melanie Lolli, no competitions
Andrew Milner
Eric Milner
Peter Orban
Bryan Riggs
Keith Senter
Marcus Styer

2007
John Alexander
John Cheney
Chase Douglass
Spencer Dunaway
Matt Dwyer
Sarah Gleeson
Chad Hill
Chance Hill
Mary Hinkle
AJ Jourdan
Eric Milner
Bryan Riggs

2008
Russ Cheney
Jack Davis
Chase Douglass
Spencer Dunaway
Jonathan Gleason
Sarah Gleeson
Jakob Hentze
Chad Hill
Mary Hinkle
AJ Jourdan
Bryan Riggs
Katherine Smith
Michael Vawter
Greg Wilkinson
Bryn Woodhouse

2009
Russ Cheney
Maggie Clemens
Jack Davis
Chase Douglass
Spencer Dunaway
Kyle Ellis
Jonathan Gleason
Sarah Gleeson
Rachel Lewis
Leila Manirochana
John Menke
Chris Metzler
Alex Meyer
Bryan Riggs
Gen Ritz
Bryn Woodhouse

2010
Ben Brannan
Adam Cincione
Maggie Clemens
Zach Clemens
Alex Cochran
Katie Coffmon
Chase Douglass
Stephanie Lepsik
Rachel Lewis
Leila Manirochana
Andy McCauley
John Menke
Kyle Modlich
Sean Oberschlake
Abby Riggs
Gen Ritz
Kelsey Senter
Luke Snider
Joe Trapp
Nate Webb

2011
Ben Brannan
Zach Brannan
Adam Cincione
Maggie Clemens
Zach Clemens
Alex Cochran
Katie Coffmon
Mary Kate Dempsey
Chase Douglass
Stephanie Lepsik
Nick Levitt
Rachel Lewis
Leila Manirochana
Andy McCauley
John Menke
Kyle Modlich
Sean Oberschlake
Abby Riggs
Gen Ritz
Kelsey Senter
Luke Snider
Alex York